Новини

­
10 02, 2017

Участь у проекті з вивчення мов для бійців АТО, ВПО та незахищених верств

Портал для вивчення мов LingQ та особисто Steve Kaufmann спільно з Центром міжнародного грантрайтінга при Дніпропетровській обласній адміністрації запрошують взяти участь у проекті з вивчення мов для учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб, дітей-сиріт та малозабезпечених верств населення, який діє на всій території України. Учасники проекту можуть безкоштовно користуватись платформою LingQ для вивчення запропонованих на порталі мов

30 11, 2016

Завершальний виїзд Мандрівного театру до смт. Межова

29 листопада 2016 року завершилися гастролі «Мандрівного театру» Дніпропетровщиною в смт. Межова в профтехучилищі.  Ці гастролі  були організовані Центром міжнародного грантрайтінга при Дніпропетровській облдержадміністрації та громадською організацією «Український захист».

Учні  Межівського училища, серед яких навчаються і діти – переселенці,  дізналися за допомогою мистецтва більше про історію Дніпропетровщини, надбання й досягнення нашого чудового краю, його культурну перлину –

18 11, 2016

Круглий стіл “Суспільство для людей усіх вікових категорій. Чи це реально?”

Представники Центру міжнародного грантрайтінга при Дніпропетровській обласній державній адміністрації взяли участь у круглому столі “Суспільство для людей усіх вікових категорій. Чи це реально в Україні?”.

Проблеми громадян передпенсійного й пенсійного віку наразі надзвичайно актуальні.

Забезпечити повноцінну участь старшого покоління в житті суспільства, підвищити якість життя та зміцнити солідарність між поколіннями одні з найважливіших пріорітетів Центру міжнародного грантрайтінга.

 

 

 

 

17 11, 2016

Мандрівний театр у Петриківці

15 листопада мандрівний театр відвідав Петриківку. Учні ПТУ № 79 гостинно привітали акторів та подарували вироби з Петриківським розписом.

Захід також відвідали журналісти обласних телеканалів.

 

4 11, 2016

Продовжуємо систематичну просвітню діяльність

Центр міжнародного грантрайтінга при Дніпропетровській облдержадміністрації продовжує систематичне навчання працівників галузі освіти основам проектного підходу. На цей раз тренінг проведено для групи завідувачів дошкільних навчальних закладів Дніпропетровської області на курсах підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, який проходив на базі КВНЗ “ДОІППО”. 

 

2 11, 2016

Експерти Світового Банку завітали до активістів Дніпропетровщини

             31 жовтня — 1  листопада    наше місто відвідали  експерти Світового Банку та Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та ВПО. Експерти зустрілися з ініціаторами соціальних проектів, пов’язаних з питаннями реабілітації  воїнів АТО та ВПО. В реабілітаційному центрі для воїнів АТО та в  Головному Управлінні ДСНС Дніпропетровської області експертам були

25 10, 2016

“Мандрівний театр” у Нікополі

18, 19 жовтня “Мандрівний театр” завітав до м. Нікополь, вистави  відбулися у Нікопольському центрі професійної освіти та “Середній загальноосвітній школі №10”.

 

17 10, 2016

Свято осені

 16 жовтня на території ГО «Український простір» відбулося Свято осені. Захід відвідали активні громадяни Дніпропетровщини, серед яких було багато переселенців. Представник  Центру міжнародного грантрайтінга Олександр Кондратинський відмітив: «Громадська організація «Український  простір» є однією з небагатьох громадських організацій, які  реально працюють з внутрішньо переміщеними особами в нашому регіоні, знайомлять переселенців з культурною та історичною спадщиною Дніпропетровщини та сприяють

13 10, 2016

Мандрівний театр – традиції століть

  Нові виїзди нашого мандрівного театру нагадали нам про давність цієї чудової традиції. 

Вікіпедія зазначає, що мандрівний характер мала діяльність більшості народних театрів різних країн світу (міми, скоморохи, вертеп), але як особлива форма професійного видовища пересувний театр поширився у багатьох країнах Європи і Америки в 19 ст.

В Україні царський уряд забороняв український стаціонарний театр. Тому діяльність майже

11 10, 2016

Прес-конференція “Єдність у різноманітті”

«10» жовтня 2016 року в місті Дніпро в приміщені прес-клубу Дніпропетровської обласної організації НСЖУ відбулась прес-конференція про реалізацію проекту громадської організації «Молодіжна Альтернатива» – «Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня і Заходу України», який реалізовано за фінансової підтримкиNED.

Мета проекту обмінних поїздок «Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу